Евеліна Шперик
Decor

Peleskei Evelin

Креативність – одна з основних принципів у нашій роботі.
Досконале оформлення народжується тоді, коли отримуємо свободу для творчості. Для цього потрібна довіра.
Ваша довіра відкриває для нас нові вершини і дає можливість творити від усієї душі.

Peleskei Evelin

LOVE STORY закарпаття
Декорація весілля
перегляд
LOVE STORY закарпаття
Індивідуальний декор
перегляд

Креативність і довіра клієнта – це поєднання дає можливість творити довершений декор.
Креативність – одна з основних принципів у нашій роботі. Досконале оформлення народжується тоді, коли отримуємо свободу для творчості. Для цього потрібна довіра. Ваша довіра відкриває для нас нові вершини і дає можливість творити від усієї душі.

Наше завдання, щоб все було ідеально у цей важливий день.
Радимо обирати нас, лише у тому випадку, якщо після особистої зустрічі і повного ознайомлення з нами ви все ще впевнені в наших силах та остаточно вирішили покластися на нашу творчість і довірити це свято нам!
Перша частина нашої роботи полягає у знайомстві з вами, вашими вподобаннями, мріями та бажаннями. Це дуже важливо для нас, тому, що так ми можемо отримати повну картину про вас, про те, що ви полюбляєте, і що для вас більше всього підходить.

Звертаємо вашу увагу: нема прихованих витрат! У ході перемовин, узгоджуємо всі деталі: у тому числі і вартість. В подальшому не відступаємо від домовлених цін, не «придумовуємо» додаткових витрат.
Якщо вас влаштовують наші «умови», то з радістю чекаємо вас для особистої зустрічі у нашому офісі у наперед узгоджений з вами час, або ж у підходящому для вас місці!

Сподіваюся, незабаром зустрінемось!

Tel: +38 099 339 6127;

Зворотній зв'язок