"Ми дуже вдячні за класно проведене весілля!! Ми задоволені і гості також! Ти просто МОЛОДЕЦЬ!Все було на вищому рівні!!Ти - справжнє джерело позитивних емоцій і оригінальних ідей!=)))Неймовірний професіональний підхід, гнучкість у нестандартних ситуаціях і вміння відпрацьовувати до останнього - це ті якості, за які тебе як ведучого можна рекомендувати всім бажаючим провести незабутній захід!Так тримати!!!!!"
Мирослава та Павло

"Дуже дякуємо Золтану Вайді за проведення нашого свята. Все було просто мега круто) Ми і наші гості дуже задоволені, тільки з радістю і посмішкою згадуємо. Нам як і всім молодятам хотілось, щоб гості досхоча повеселились на нашому весіллі і надовго запам'ятали!
До сьогодні всі наші гості позитивно відгукуються про наше весілля, неодноразово чули після весілля "Де ви "відкопали" такого ведучого, хлопець молодець, а пародії взагалі на ураааааааа".... Молодий, веселий, креативний професіонал своєї справи, легко співпрацювати, дуже сильно допомагав в організації, ми з легкістю довіритись і не пожаліли, результат перевершив наші сподівання!"
Людмила та Тарас
"Золтан,ти чудо!!!!
Всі гості в захваті.....ще на жодному весіллі не бачила такого, щоб всі танцювали,веселилися, за столами ніхто не сидів!!! Ми забули про все, тому що ти все тримав під контролем!
Мені вже три дні всі надзвонюють і питають де ми знайшли такого класного ведучого!!!Приємно працювати з професіоналом!)
Дякуємо за прекрасне свято)))))"
Лариса та Славік
"Завдяки цьому професійному шоумену, свято пройшло на вищому рівні!!! Ми і всі гості - дуже задоволені....
Золтан віднісся до урочистості з великою відповідальністю... було безліч позитивних емоцій...
Бажаємо йому великих творчих досягнень, креативних ідей, надзвичайних успіхів у своїй не легкій роботі та не маленького терпіння до здійснення своєї кожної нової роботи...."
Анатолій і Габріелла
"Дуже часто тамаді доводиться поєднувати в собі кілька функцій: бути і ведучим, і актором, і навіть співаком.
Веселий ведучий завжди залишається таким протягом усього вечора, щоб не трапилося. А вміння зіграти або підіграти в певній ситуації залишить тільки позитивні спогади.
Іноді тамаді доводиться бути справжнім актором (наприклад, на тематичних весіллях в ролі якого-небудь кардинала, героя кінофільму тощо).
Ну, а якщо тамада володіє плюс до всього хорошим голосом і слухом - то з такою людиною не буде нудно протягом усього весілля. Золтан - саме така людина, яка залишить хороші спогади на вашому святі ))))"
Тетяна та Йосип


"Ми безмежно щасливі, що поруч з нами був Ведучий (з великої літери!!!) Золтан Вайда))))
З ним це свято було настільки яскравим, веселим і запальним, що всі гості залишились дуже задоволеними))))
Це найкращий ведучий, якого ми знаємо).
Дякуємо!!! P.S Замовляйте без роздумів =)"
Павло і Лілія

ПОРТФОЛІО

Ідеологія

ВИКЛИК

Ви зіткнулись із турботами вперше, ми ці турботи перетворили на професію